Vítejte na mých stránkách!

5. listopadu 2012 v 15:56 | Elandorn |  ČLÁNKY
Jsem moc ráda, že jste ve své pouti zavítali zrovna na můj blog, protože možností, kde se zastavit je tolik! Věděli jste, že vytvořených blogů už je 993 071?! To je neuveřitelné! Kolik to musí být článků a kolik zážitků, názorů a slov? Některé věci se mi vždy zdají tak neuvěřitelné...
Ale to nic. Zřejmě bych Vám, mým milým čtenářům, měla povědět, co si tady můžete prohlédnout, přečíst a nad čím se zamyslet. Mým záměrem je tu publikovat hlavně moji tvorbu. Což je docela rozsáhlý pojem. Abych Vám to ujasnila, měla bych se nejspíš představit, takže...
Řekněme, že se jmenuji Elandorn (tady ve virtuální realitě se totiž, jak už bylo řečeno, může stát cokoli), je mi devatenáct a dalo by se říct, že zabředám do několika směrů krásného a okouzlujícího umění. Takže o tom by to tu asi mělo být především, o umění. Nebudu tu hodnotit vlastní práci a neřeknu Vám proto, jak kvalitní to bude. To už je totiž na Vás.
Pokud bych to tedy měla rozvést, tak mými oblíbenými směry je především literatura - poezie i próza, takže by se tu mělo zřejmě nejčastěji objevit moje psaní všmožného druhu. Poslední dobou totiž ani nevím, jestli to, co píšu je ještě poezie nebo próza, nebo snad báseň v próze? No, těžko říct, ale na tom vlastně ani nezáleží...
Další věcí je samozřejmě výtvarné umění. Jsem prvním rokem na univerzitě a výtvarné umění je jedno z mých zaměření. Takže to je samozřejmě další významná část mojí duše, do které tady budete moc nahlédnout.
A jako poslední, co mě tu napadá je fotografie. Jak si můžete všimnout už z designu blogu, focení je další moje oblíbená činnost, kterou si tady můžete prohlédnout.
Tak, to by asi bylo. Samozřejmě toho bude určitě ještě mnohem víc, protože jsem si jistá, že jsem určitě na něco zapomněla. Tak třeba hudba! Jsem velký fanoušek hudby. A taky filmu. A černého čaje, kakaa a chvílí v kouzelně okouzlující podzimní i nepodzimní přírodě.
To je také důvod, proč se stránka jmenuje tak, jak se jmenuje: Chvíle věčnosti. O tom, co pro mě je chvíle věčnosti, Vám ale povím až příště.
Takže děkuji za přečtení jubilejního prvního článku, můj milý čtenáři nečtenáři, ať už existuješ nebo nikoli.
Přeji krásný den a...
Najděte a užívejte si své chvíle věčnosti! Tak jako já. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama