Jak se staví zahrada

21. března 2013 v 0:39 | Elandorn |  VÝTVARNO
Jenom jedna takovoá roztomiloučká věc, která vznikla pár tahy v záchvatu velkého stýskání po mém malém milovaném lese. Já mám les, víte to? :) Teda ne že bych ho úplně vlastnila, jen je to takové okouzlující, tiché a přírodou bující místo kousek za mým domem, kam se chodím schovávat před řezavým světem, kam chodím vysedávat na obrovské žulové balvany, které v mém kraji zbyly po temných ledovcích a kde se brouzdám v trávě nebo ležím v borůvčí a hledím do korun stromů, které se nade mnou klenou jako celý svět. Jsem tam šťastná. Jsem tam jen já a svět, zahalená v dlaních věčné přírody. Asi je to takový můj únik, místo kde čerpám energii. Někdo medituje, já sedím v mém malém listnatém světě mezi zlatými paprsky.
A tady v Praze mě občas přepadne stýskání... Tak jsem si ho alespoň nakreslila na papír a položila před sebe :D (ne, to není toto minidílko, které vidíte pod textem, tahle skica je poněkud nepublikovatelná, protože nikdo krom mě by netušil, co že to na ní je :D) No a pak vzniknu tadyten minikomix, který jsem nazvala "Jak se staví zahrada", a tady je:
P.S.: Doufám, že nebudete soudit moji tvorbu dle tohoto netypického představitele. Dělím se o něj s Vámi, protože mi přijde opravdu mile roztomilý. Třeba někomu vykouzlí úsměv na tváři. To bych si přála :)

skica... :)

barvy... :)

a detail... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama